video-poster

Hvem er vi?

Bilsalg Kokstad As har alltid et bredt program av nye og brukte vare- og lastebiler på lager. Vi leverer utelukkende biler til næringslivet, og vår omfattende nyttekjøretøyerfaring gir oss de beste forutsetninger for å gi deg råd i forbindelse med kjøp av brukte vare- eller lastebiler. Hvis du henvender deg til Bilsalg Kokstad As er du derfor sikker på å få kompetent rådgivning og en bil som med garanti kan løse ditt spesifikke transportbehov. Du får samtidig et stort profesjonelt serviceverksted i ryggen.

Bilsalg
Veksted

FAGFOLK PÅ NYTTEKJØRETØY

Ta kontakt med Kjetil Einarsen på tlf 966 24 971 eller mail kjetil@bilsalg.as

Vi har alltid et bredt program av nye og brukte vare- og lastebiler på lager
Brukte biler på Finn

IVECO Daily

Årsmodell: 2017 Avgiftsklasse: Varebil

IVECO Daily

Årsmodell: 2017 Avgiftsklasse: Varebil

FIAT Doblo Cargo

Årsmodell: 2017 Avgiftsklasse: Varebil

FIAT Doblo Cargo

Årsmodell: 2017 Avgiftsklasse: Varebil
Kart

Kontakt oss

Lurer du på noe?

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være tilstede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Aivon Baretto

Daglig Leder

911 08 569
aivon@bilsalg.as

Vidar Fredriksen

Verksmester

934 63 757
vidar@bilsalg.as

Kjetil Einarsen

Salgssjef

966 24 971
kjetil@bilsalg.as

Per Magne Knarvik

Salg Lastebiler

934 637 54
per@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak

934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelager

941 69 163
nils@bilsalg.as

Arne Solberg

Lagersjef

934 65 804
arne@bilsalg.as

Pernhild Mæland

Regnskap

56 55 58 88
pernhild.maland@azets.com

Kontakt oss